Projekt vytvorený na bezpečnú prevádzku volnoplošných predajných ploch

Naša firma pôsobí 15 rokov na eventovom trhu, realizácia projektov, zabezpečenie ich plynulosti a bezchybnosti prevádzky je pre nás každodenný. Keďže sme za túto dobu stali profesionálmy v realizácií malích aj velkých eventov, našimi skúsenostami sme pripravený ponúknuť najlepšie riešenie pre vziknutú situáciu ktorá momentálne znemožnuje prevádzku malým hospodárom a manufaktúr. 

Cieľom projektu je:

Vytvoriť možnost podnikania a profitability domácich hospodárov. Táto doba je tažká pre všetkých, preto sme sa rozhodli ponúknuť podať pomocnú ruku práve tým, ktorý vyrábajú domáce produkty v najvyššiej kvality a podporit naše Slovenské domáce produkty.

Uzavranie volnoplošnej predajnej plochy zábanou a kordónmy, vytvorenie chodieb na dodržanie bezpečnostného odstupu. Oplotnenie priestoru na zabezpečenie vstupu a výstupu na protistranách, týmto riešením sa dá obíst nekontrolovatelnému vstupu velkého množstva ludí. 

Bezpečnosť návštevníkov v popredí

Kontrola na vstupe: Obsluha kontroluje telesnú teplotu návštevníkov, ak návšteník pri vstupe sa nepodrobí merania teploti tela, obsluha znemožní jej vstup do oplotneného priestoru. Podmienkou vstupu sú rúška a rukavice, ktoré je povinné nosit po celej dobe návštevy.

Vstup do priestoru je možné iba po jednom. 

Kontroluje sa počet ludí prítomných v oplotnenom priestore. Pri vstupe sú prístupné dezinfekčné prostriedky s povinnostou používania, jedná sa o dezifinfekčný gél s obsahom alkoholu. Samozrejmostou sú je aj možnost zakúpenia rúška a ochranných rukavíc ktorých dodávku bezproblémovo zabezpečíme.  

V núdzových situáciách núdzové opatrenie

Pri dodržaní podmienok a následovného merania telesnej teploty sa návštevníkovy dovoluje vstup do oplotneného prietoru, avšak iba v prípade že maximálny počet ludí nie je v areáli. V prípade dosiahnutia maxima je potrebné návštevníka informovať, že sa mu vstup dovoluje ak jeden návštevník opustí oplotnený priestor. 

Pri výstupe je speciálne označení kontainer na použité ochranné pomôcky, ktrý sa denne odváža a dizinfekčné prostriedky, ktorým sa dotýka iba obsluha, takto sa minimalizuje možnost kontaminácie. 

V priestore sa zdržiava iba omezený počet návštevníkov, stanovený nariadeniami vlády SR. 

Počet dovolených predávajúcich na 1 predajnú plochu je 1 človek s povinnostou nosit rúško a ochranné rukavice. 

Celý priestor sa dezinfikuje denne po prevádzkovej dobe, taktiež sa dezinfikujú frekventne používané plochy (vstup/výstup) v určitých intervaloch. 

Výstavba a implementácia projektu je možná za 24 hodín od súhlasu prevádzkových opatrení a podmienok. 

Je modulárná cím sa vytvára možnost na flexibilitu a okamžitej implementácie hociakých zmien nariadení váldy SR.

Cena potrebných doplnkov na bezpečné otváranie verejných trhovísk...

Oplotenie ( 3,5m x 2m): 6.50€ / m / mesiac
Koridory ( 2,5m x 120cm): 5€ / m / mesiac
Stan 3x3m (pri vstupe do areálu): 75€/mesiac
Kontrolný personál s laserovým teplomerom (pri vstupe a pri výstupe areálu): 75€ / 12h / osoba
Dezinfekčný gél pri vstupe do areálu: 19€ / L

Montáž a demontáž oplotenia areálu 20€/hod. Doprava techniky 0,9€ / km

Samozrejme, ceny závisia od množstva prenajatého príslušenstva a od počtu dní. Cenovú ponuku vypracujeme podľa konkrétnych požiadaviek klienta.

V prípade akýchkoľvek otázok prosím kontaktujte na tel. čísle: 0904690470